Oro uosto naujienos

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija

Vilniaus oro uosto vizija po rekonstrukcijos

2017 m. vasarą sėkmingai iš pagrindų atnaujinęs orlaivių kilimo ir tūpimo taką, Vilniaus oro uostas rekonstrukcijos darbus perkelia į vidų. 2018-ųjų kovą prasidėsianti rekonstrukcija didžiausius teigiamus pokyčius atneš keleiviams – jų lauks ne tik greitesnis ir patogesnis aptarnavimas, bet ir platesnis oro uoste siūlomų prekių bei paslaugų spektras.

Kodėl mums to reikia?

  1. Keleivių patirties oro uoste gerinimas
  2. Infrastruktūros atnaujinimas ir naujausių aviacijos saugumo reikalavimų užtikrinimas
  3. Energetinio efektyvumo didinimas
  4. Valstybės įvaizdžio gerinimas ir prisidėjimas prie investicinės aplinkos stiprinimo

Mūsų vizija – patogesnis, greitesnis ir paprastesnis keleivių aptarnavimas bei platesnis prekių ir paslaugų asortimentas padidėsiančiame Vilniaus oro uoste.

Kaip vyks rekonstrukcija?

Kaip vyks rekonstrukcija

Terminalo modernizacija prasidės nuo komercinės zonos rekonstrukcijos, kuri bus baigta 2018-ųjų pabaigoje. Iki 2020 m. pradžios taip pat planuojama rekonstruoti orlaivių peroną ir riedėjimo takus bei pertvarkyti oro uosto eismo infrastruktūrą. Paskutinė didelė projekto dalis, keleivių išvykimo terminalo rekonstrukcija, prasidės 2019-aisiais ir tęsis iki 2021-ųjų.


Naujienos

2018 04 19

Iš Vilniaus skraidysiantys turkai padvigubins gabenamų krovinių skaičių
Jau greitai iš Lietuvos skraidinamų krovinių kiekis išaugs dvigubai, o prekių pervežimas tarp Baltijos regiono ir Azijos šalių taps dar spartesnis. Tai lems į Vilniaus oro uostą iš Rygos savo veiklą nusprendusi perkelti krovininių skrydžių bendrovė „Turkish Cargo“. Pastarosios orlaiviai su įvairiausiais siuntiniais iš sostinės oro vartų kils du kartus per savaitę.

2018 04 19

„airBaltic“ Lietuvoje pirmąjį ketvirtį aptarnavo 26 proc. daugiau keleivių
Per pirmąjį 2018 m. ketvirtį „airBaltic“ pervežė daugiau nei 80 000 keleivių į Lietuvą ir iš jos. Aviakompanija Lietuvoje skraidino 26 proc. daugiau keleivių savo skrydžių tinklo, apimančio Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Artimuosius Rytus, kryptimis nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.

2018 04 12

„airBaltic“ 2017-aisiais pasiekė geriausių veiklos rezultatų
2017 m. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ gerokai – 16,8 mln. eurų – padidino savo veiklos pelną (EBIT), pasiekdama 20,2 mln. eurų. Aviakompanijos EBIT marža buvo 5,8 proc. Taip pat 22 proc. augo „airBaltic“ pajamos ir pasiekė 347,7 mln. eurų, o keleivių skaičius padidėjo 22 proc. Grynasis pelnas, palyginus su praėjusiais metais, išaugo 3,4 mln. iki 4,6 mln. eurų.

2018 04 11

Lietuvos oro uostuose pirmąjį ketvirtį – keleivių ir skrydžių augimas
Pastaruosius kelerius metus nuolat skrydžių bei aptarnautų keleivių kiekį auginę Lietuvos oro uostai nemažina apsukų ir šįmet. Pirmąjį 2018 m. ketvirtį trys šalies oro vartai sulaukė 8 proc. daugiau skrydžių ir 16 proc. daugiau keleivių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Optimistiškai nuteikiantys rezultatai leidžia tikėtis, jog šių metų pabaigoje oro uostuose aptarnautų keleivių skaičius priartės prie 6 milijonų ribos.

2018 04 06

Skrydžių atnaujinimas iš Vilniaus į Sankt Peterburgą
Nuo 2018 m. birželio 1 d. oro linijų bendrovė „RusLine“ siūlo skrydžius Vilnius-Sankt Peterburgas kryptimi. Skrydžiai į Pulkovo oro uostą bus vykdomi patogiais kanadietiškais orlaiviais Bombardier CRJ-100/200 tris kartus per savaitę. Skrydžio trukmė - viena valanda ir 20 minučių.