Oro uosto naujienos

2011 05 23

Krepšinio čempionatui – sirgaliams speciali tribūna oro uoste

Vilniaus oror uostas kartu su „EuroBasket 2011” jau nekantriai laukia Europos vyrų krepšinio čempionato ir nori Jus įtraukti į būsimą siautulį, pasiūlydami naują pramogą oro uoste.

Oro uosto atvykimo salės bagažo atsiėmimo sektoriuje A įrengėme interaktyvias aistruolių tribūnas – tai speciali „EuroBasket 2011” zona, kur sirgalių „banga” bei šūksniais pasitinkami ir sveikinami visi atvykstantys Lietuvos svečiai bei, žinoma,  krepšinio sirgaliai.

Oro uosto bagažo atsiėmimo sektoriuje, prieš pat išėjimą į laukimo salę, pakabinta interaktyvi lenta, kurioje matome per kelias eiles susėdusią nuobodžiaujančią sirgalių minią. Kai pro ją praeina žmogus, pagal jo ėjimo greitį minia pradeda daryti bangą, džiaugsmingai šaukdama ir mojuodama rankomis. Taip pasitinkamas kiekvienas praeivis ir įtraukiamas į įvykių epicentrą.

Prie interaktyvaus stendo matome ir pagrindinę žinutę: „EuroBasket 2011. August 31 – September 18. Are you ready?”. Čia taip pat surašyti Lietuvos miestai, kur ir kokiomis dienomis vyks krepšinio varžybos.
Prieš krepšinio čempionatą oro uoste atsiras ir daugiau pramogų bei atrakcijų laukiantiems skrydžių.

Atgal į sąrašą