Oro uosto naujienos

2017 11 01

„Wizz Air” pradėjo skrydžius į Agadirą Maroke

„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, iš Vilniaus pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu saulėtu maršrutu. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis kartą per savaitę Lietuvos sostinę sujungs su Agadiru Maroke. Rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės interneto svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 29,99 Eur*, įskaitant rankinį bagažą, kuris atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.

Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs Agadiras yra vienas didžiausių Maroko miestų. Jame saulė sutinkama daugiau nei 300 dienų per metus, gausu smėlėtų paplūdimių ir nacionalinių parkų, o istorinės vertybės, persipindamos su šiuolaikiniais atributais, suteikia lankytojams nepamirštamą kultūrinę patirtį.

„Džiaugiamės iš Vilniaus pradėję dar vieną įdomų maršrutą, sujungsiantį Lietuvą su įstabiuoju Agadiru – įsimintinų atostogų kryptimi, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor’as Vasarhelyi’s. – Agadiras yra ideali galimybė mūsų klientams pasimėgauti saulėtu oru, erdviais paplūdimiais ir šeimos poilsiui pritaikytais kurortais. Esame įsitikinę, kad lietuviai džiaugsis mūsų žemų kainų skrydžiais šiuo populiariu atostogų maršrutu. „Wizz Air“ įgula nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius naująja kryptimi.“

„Agadiras – pirmoji kryptis į Afriką iš Lietuvos oro uostų, taip pat tolimiausias ir piečiausias taškas, kurį iš mūsų šalies galima pasiekti reguliariaisiais skrydžiais. Tikimės, kad egzotiškasis Marokas sulauks keliautojų dėmesio, nes turistams iš Vakarų čia nereikia vizų, o šalies infrastruktūra pakankamai išvystyta ir patogu pamatyti daugiau nei vieną miestą. Tiesa, pačiame Agadire veiklos taip pat apstu – kurorte prie Atlanto vandenyno užsiėmimų ras tiek aktyvių, tiek pasyvesnių pramogų mėgėjai“, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Gruodžio mėnesį „Wizz Air“ taip pat pradės skrydžius nauju maršrutu iš Vilniaus į Gdanską Lenkijoje, o 2018 m. kovą – dar vienu saulėtu maršrutu į Atėnus Graikijoje.

Siekdama užtikrinti patogų susisiekimą už prieinamą kainą tarp Lietuvos ir likusios Europos, tiek verslo keleiviams, tiek poilsiautojams „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 32 maršrutus į 17 šalių iš trijų šalies oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo Vilniaus oro uosto lydere. Per šių metų pirmuosius 9 mėn. aviakompanija pervežė 1 mln. keleivių savo žemų sąnaudų Lietuvos maršrutais, reprezentuodama 11 proc. metinį augimą. Per šiuos metus šalyje bendrovės vykdoma veikla parems daugiau nei 900** darbo vietų susijusiose industrijose.

Naujausia „Wizz Air“ kryptis iš Vilniaus: 

Kryptis

Diena

Pradžia

Kainos nuo*

 

Agadiras

 

Trečiadienis

Lapkričio 1 d.

29,99 EUR


Atgal į sąrašą