Oro uosto naujienos

Daugėja tiesioginių skrydžių iš Vilniaus

Artimiausiu metu padaugės tiesioginių skrydžių iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) – susitarta dėl skrydžių į Švediją, Nyderlandus, Vokietiją ir Daniją

TVOU susitarė su Švedijos oro linijų bendrove „Skyways“ dėl tiesioginių skrydžių maršrutais Vilnius – Stokholmas - Vilnius (dvylika kartų per savaitę), Vilnius – Berlynas – Vilnius (triskart per savaitę ), Vilnius - Amsterdamas – Vilnius  (dešimt kartų per savaitę) ir penkiskart per savaitę maršrutu Vilnius – Kopenhaga – Vilnius. Tiesioginiai skrydžiai planuojami pradėti ne vėliau gegužės 18 d.

„Tikslai nesikeičia – toliau dirbame, kad atsirastų tiesioginės oro linijos iš Vilniaus į Londoną, Paryžių, Romą, Barseloną, – sako TVOU direktorius Tomas Vaišvila. - Pertvarkėme oro uosto paslaugų kainodarą, pradedame vykdyti aktyvius  rinkodaros veiksmus. Mūsų strateginis tikslas būti geriausiais Baltijos regione ne tik kainomis, bet ir paslaugų kokybe, lankstumu, skrydžių saugumu, klientų aptarnavimu“.

„Oro susisiekimą, gal net skaudžiau nei kitas verslo sritis, palietė pasaulinė ekonomikos krizė – skrydžių sumažėjo ne tik iš Vilniaus, bet ir iš absoliučiai visų kitų pasaulio oro uostų. Oro linijų bendrovės pajuto, kad dėl ekonomikos nuosmukio sumažėjo skrydžių paklausa, – sako T.Vaišvila. –Aviakompanijos skaičiuoja nuostolius, bankrutuoja, atleidžia tūkstančius darbuotojų“.

Pasak T.Vaišvilos, atkūrus susisiekimą su pagrindiniais Europos miestais, reikia stengtis, jog esami oro susisiekimo maršrutai išsilaikytų.

„Kartoju tai nuolat - tam reikia visų – valstybės struktūrų, turizmo, viešbučių verslo atstovų pastangų. Dabar oro susisiekimo bendrovės neabejodamos atsisako maršrutų, kurie nepelningi ir pritraukia mažiau keleivių“, – teigia Vilniaus oro uosto vadovas.  

Tomas Vaišvila
TVOU Generalinis direktorius

Atgal į sąrašą