Oro uosto naujienos

Vilniaus oro uostas pasiruošęs priimti „Skyways” lėktuvus

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2009 m. birželio 1 d.
Vilnius
        
VILNIAUS ORO UOSTAS PASIRUOŠĘS PRIIMTI „SKYWAYS“ LĖKTUVUS

Tarptautinis Vilniaus oro uostas  (TVOU) praneša, jog oro linijų bendrovė „Skyways“ nuo birželio 1 d. pradeda tiesioginius skrydžius maršrutais Vilnius – Stokholmas - Vilnius ir Vilnius -  Kopenhaga - Vilnius. Pirmadienį ankstų rytą kompanijos lėktuvas „Fokker-50“ iš Vilniaus pirmuoju reisu išskrido į Stokholmą.

Skrydžiai tarp Vilniaus ir Stokholmo dukart per dieną bus vykdomi pirmadieniais-penktadieniais ir kartą per dieną bus skrendama sekmadieniais, viso - 11 kartų per savaitę. Maršrutu Vilnius-Kopenhaga-Vilnius lėktuvai kartą per dieną skraidys pirmadieniais-penktadieniais.

„Esame pasirengę aptarnauti naujaisiais maršrutais atvykstančius ir išvykstančius lėktuvus bei keleivius“, - sakė  TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.

Oro uostas turi užtikrinti, jog, lėktuvui nusileidus, keleiviai saugiai ir patogiai patektų į atvykimo terminalą, sklandžiai atliktų visas reikalingas procedūras muitinėje, greitai atgautų savo bagažą ir saugiai išvyktų iš oro uosto. Oro uostas taip pat  prižiūri pakilimo takus bei aptarnauja lėktuvus – jiems suteikia stovėjimo vietas, pripildo kuro, atlieka kitus reikalingus darbus.  

Skrydžių tvarkaraštį galima rasti TVOU interneto svetainėje www.vilnius-airport.lt ir www.skyways.com.

Gabrielė Vasiliauskaitė
TVOU Komunikacijos vadovė
Tel. 2739384

Atgal į sąrašą