Oro uosto naujienos

Mokomosios gelbėjimo pratybos oro uoste praėjo sėkmingai

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) ketvirtadienį vyko mokomosios gelbėjimo pratybos, kurių metų buvo gesinamas degęs orlaivis, jo variklis bei gelbėjama orlaivio įgula.

Pratybų metu buvo imituojamas avarinis krovininio orlaivio nusileidimas, gaisro gesinimas ir žmonių gelbėjimas. Jomis siekta patikrinti oro uosto Priešgaisrinės tarnybos pasirengimą vykdant gelbėjimo darbus oro uosto teritorijoje.

Pratybas stebėję Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis konstavo, jog visos TVOU gelbėjimo pajėgos savo darbą atliko operatyviai ir tinkamai.
„Įsitikinome, jog visos oro uosto tarnybos yra pasirengusios atlikti reikalingus lėktuvų ir žmonių gelbėjimo darbus 24 valandas per parą. Tai yra viena iš pačių svarbiausių oro uosto funkcijų. Net ir šiais taupymo laikais negalima taupyti skrydžių saugumo ir žmonių gyvybių sąskaita“, - pabrėžė E.Masiulis.

Pratybose dalyvavo TVOU Aviacijos saugumo Priešgaisrinė tarnyba, Aviacijos saugumo Patrulinė tarnyba, Gamybinė–dispečerinė tarnyba, Aerodromo tarnyba, Medicinos skyrius.
Mokomosiose gelbėjimo pratybose buvo panaudotas TVOU specialus transportas, gelbėjimo priemonės ir komandos.

Pratybas stebėjo Susisiekimo ministerijos, Civilinės aviacijos administracijos, VĮ „Oro navigacija“,  oro uosto tarnybų vadovai, žurnalistai.

Atgal į sąrašą