Oro uosto naujienos

„Star1 Airlines“ pradeda prekybą tiesioginių skrydžių bilietais į Londoną bei kitus Europos miestus

2009-06-11 „Star1 Airlines“ išpaltino pranešimą spaudai:
Pavadinimą į „Star1 Airlines“ keičianti oro linijų bendrovė „HC Airways“, priklausanti „Star Team Group“, šiandien internete pradeda prekybą tiesioginių skrydžių bilietais.
Anot oro linijų bendrovės „Star1 Airlines“ vadovo Martyno Laivio, pradedama prekyba bilietais tiesioginiams skrydžiams iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Londoną, Dubliną bei Žironą (Barselona).

Į Londoną bendrovė reguliariai skraidins nuo liepos 3 d. keturis kartus per savaitę, į Dubliną nuo liepos 4 d. - tris kartus, į Žironą nuo liepos 5 d. – du kartus per savaitę.

Skrydžiai į Londoną bei Dubliną kainuos nuo 249 litų, į Žironą (Barselona) nuo 299 litų. Prekyba lėktuvų bilietais pradedama „Star1 Airlines“ interneto svetainėje adresu www.star1.aero, o artimiausiu metu bilietus bus galima įsigyti ir kelionių agentūrose bei kitose interneto svetainėse.

Skrydžiai bus vykdomi su naujos kartos orlaiviu „Boeing 737- 700 Next-Generation“. Anot M. Laivio, pirmasis bendrovės išsinuomotas orlaivis Vilniaus oro uostą pasieks jau kitą savaitę, o dar vienas - antroje vasaros pusėje.

Su antruoju orlaiviu „Star1 Airlines“ rengiasi padidinti reguliarių skrydžių pasiūlą į kitus Europos miestus, tarp kurių yra numatytas Paryžius, Milanas ir papildomi skrydžiai į Londoną.

„Star1 airlines“ dar šią vasarą, kelionių organizatoriaus „Star Holidays“ užsakymu, vykdys ir užsakomuosius skrydžius į Turkiją, Graikiją, Ispaniją, vėliau - ir į Egiptą, Tunisą, Kanarų salas, kitus kurortus. Pirmasis skrydis į Turkiją numatytas jau birželio 27 d.

Pasak TVOU Generalinio direktoriaus Tomo Vaišvilos, naujo lietuviško oro vežėjo atsiradimas – neeilinis įvykis šalies aviacijoje ir versle apskritai. „Džiaugiamės tuo, ir, iš savo pusės, sudarysime visas sąlygas, kad „Star1 Airlines“ nuo pat pirmosios dienos Vilniaus oro uoste jaustųsi kaip savo namuose“, - sakė T.Vaišvila.

Įmonei „Star Team Group“ dar priklauso ir naujas kelionių organizatorius „Star Holidays“.

Atgal į sąrašą