Oro uosto naujienos

Vilniaus oro uostas pasiruošęs priimti „Star1 airlines” orlaivius

Tarptautinis Vilniaus oro uostas  (TVOU) praneša, jog oro linijų bendrovė „Star1 Airlines“ nuo liepos 3 d. pradeda tiesioginius skrydžius 3 maršrutais į Londoną, Dubliną ir Žironą. Oro linijų bendrovės lėktuvas „Boeing 737–700 Next-Generation” praėjusio penktadienio pavakarę pakilo pirmajam skrydžiui į Londono Stanstedo oro uostą.
Skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono bus vykdomi 4 kartus per savaitę, į Dubliną – 3, į Žironą – 2 kartus per savaitę.  
„Sveikiname naujo lietuviško oro vežėjo atsiradimą – tai neeilinis įvykis šalies aviacijoje ir versle. Džiaugiamės tuo ir sudarysime visas sąlygas “Star1 Airlines“ sėkmingam darbui Vilniaus oro uoste, - sakė TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.
Pasak jo, oro uostas pasirengęs aptarnauti naujaisiais maršrutais atvykstančius ir išvykstančius orlaivius bei keleivius.
Oro uostas turi užtikrinti, jog, orlaiviui nusileidus, keleiviai saugiai ir patogiai patektų į atvykimo terminalą, sklandžiai atliktų reikalingas procedūras muitinėje, greitai atgautų savo bagažą ir saugiai išvyktų iš oro uosto. Oro uostas taip pat  prižiūri pakilimo takus bei aptarnauja orlaivius – jiems suteikia stovėjimo vietas, pripildo kuro, atlieka kitus reikalingus darbus.  
Šių naujų tiesioginių skrydžių tvarkaraštį galima rasti TVOU interneto svetainėje www.vilnius-airport.lt ir www.star1.aero .

Atgal į sąrašą