Oro bendrovė „Finnair“ praneša, kad nuo birželio 15 dienos atnaujina tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Helsinkio. Skrydžiai Vilniaus oro uoste bus vykdomi keturis kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie skrydžio Vilnius-Helsinkis atnaujinimą, o nuo liepos 19 d. skrydžius tarp Lietuvos bei Suomijos sostinių planuojame vykdyti kasdien. Atidžiai stebime paklausą bei kelionių apribojimus įvairiose šalyse, ir atsižvelgdami į tai esame pasiruošę lanksčiai didinti skrydžių pasiūlą“, – sako oro bendrovės atstovas Baltijos šalims ir Rytų Europai Arūnas Skuja.

Daugelyje pasaulio šalių įsibėgėjant vakcinacijai, „Finnair“ šią vasarą ruošiasi išplėsti siūlomus maršrutus keleivių mėgstamomis kryptimis. Birželio mėnesį skrydžių bendrovė per Helsinkio oro uostą vėl skraidins keleivius į Viduržemio jūros regioną – Ispanijos Rivjerą, Italijos, Prancūzijos, Portugalijos miestus ir Graikijos salas.

Tęsiantis sklandžiam skiepijimo procesui Šiaurės Amerikoje „Finnair“ birželio viduryje planuoja atnaujinti skrydžius į Čikagą, Los Andželą bei iki trijų kartų per savaitę padidinti skrydžių skaičių į Niujorką.

Azijos žemyne „Finnair“ keleiviams pasiūlys keliones į Bankoką, Honkongą, Seulą, Šanchajų ir Tokiją.

Siekdama palengvinti vasaros kelionių planavimą, bendrovė savo internetinėje svetainėje www.finnair.com klientams pristatys dirbtinio intelekto pagrindu sukurtą sprendimą – interaktyvų žemėlapį. Jo pagalba bus galima rasti pageidaujamas aplankyti šalis bei sužinoti tuo metu jose galiojančius apribojimus, kad kelionių planavimas taptų dar sklandesnis.

Visiems užsakymams atliktiems iki š.m. rugpjūčio 31 d. „Finnair“ taiko lanksčią bilietų keitimo politiką. Tai reiškia, kad keleiviams paliekama galimybė nemokamai keisti kelionės datą, nepriklausomai nuo turimo bilieto tipo.

Vadovaujantis Suomijos sveikatos apsaugos institucijų rekomendacijomis „Finnair“ keleiviai, kurių kelionės paskirties šalis yra Suomija, su savimi privalo turėti neigiamą koronaviruso testo rezultatą, arba įrodymą, kad persirgo šia infekcine liga, arba COVID-19 vakcinacijos patvirtinimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 05 21 d. 12:13

Susijusios naujienos

Lietuvos oro uostų finansiniai rezultatai: praėjusiais metais suvaldyti pandemijos finansiniai iššūkiai, augimas 2022-aisiais ir planuojamas pelnas 2023 metais
Plačiau
Keliaujantiems lėktuvais – dar mažiau ribojimų: atsisakoma rekomendacijos dėvėti apsaugines veido kaukes oro uostuose ir orlaivių viduje
Plačiau
Balandžio mėnesio Lietuvos oro uostų statistika: Kauno oro uostas jau lenkia prieš pandeminį laikotarpį
Plačiau
Marius Gelžinis: Sovietinis inkliuzas Vilniaus oro uoste: gal jau užteks dvejonių dėl „paveldo apsaugos“?
Plačiau
Atgal
X