Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškis Nr.1

3120101216150239.jpg

Sveiki! Į Jūsų el.pašto dėžutę ką tik įkrito pirmasis ir labai šviežias Tarptautinio Vilniaus oro uosto naujienlaiškis Nr.1.

Stengsimės, kad šios naujienos iš oro uosto neužkimštų Jūsų pašto dėžutės, todėl jas siųsime tik kas mėnesį.

Į šį naujienlaiškį sudėsime svarbiausias žinutes ir pranešimus, kurie gali būti įdomūs ir naudingi oro uosto naudotojams, jame dirbančioms įmonėms ir organizacijoms, potencialiems mūsų partneriams ir klientams.

Naujienlaiškyje kas mėnesį pateiksime naujausią oro uosto statistiką, pranešime apie naujas paslaugas, parduotuves, kavines ir barus, akcijas ir atrakcijas bei kitas Jums svarbias žinias bei naujienas, kurias turite žinoti, būdami ir dirbdami šalia ar Vilniaus oro uoste.

Gero visiems skaitymo ir iki kitų susirašymų!


Iš Vilniaus – naujos kryptys

Nuo gruodžio 18 dienos “Estonian Air” iš Vilniaus oro uosto tiesiogiai skraidina į Milano Malpensos oro uostą. Skrydžiai vykdomi kartą per savaitę – šeštadieniais.

Tai ketvirtoji kryptis, kuria “Estonian Air” skraidina iš Vilniaus oro uosto. Šiuo metu “Estonian Air” iš Vilniaus skraido į Taliną bei Amsterdamą, o nuo spalio pabaigos - šešis kartus per savaitę skraidina ir į Stokholmą.

Šeštadieninius skrydžius nuo gruodžio 25 dienos į Miuncheną pradeda ir oro bendrovė “airBalic”. Kartą per savaitę vykdomi skrydžiai į šį Vokietijos miestą orientuoti į slidininkus.

   
720101216150447.JPG


Vilniaus oro uosto populiariausių krypčių dešimtukas

120101222132403.jpg


Oro uoste – nauja parduotuvė

Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo salėje (ne Šengeno sektoriuje) duris atvėrė nauja parduotuvė, prekiaujanti juvelyriniais dirbiniais. Čia keleiviai galės įsigyti “Swarovski” bei kitų žinomų gamintojų juvelyrinių dirbinių ir aksesuarų. Šią parduotuvę atidarė bendrovė “Fragrancies International”, Vilniaus oro uoste jau turinti 2 parduotuves.

Vilniaus oro uostas planuoja sukurti dar daugiau suvenyrais, aksesuarais, laikrodžiais, juvelyriniais dirbiniais, bižuterija, saldumynais, sultimis bei šviežiais vaisiais, optikos ir medicininės paskirties bei kt. prekėmis prekiaujančių taškų.


220101222132252.JPG


Jau veikia Maldos kambarys

5020101221135333.jpg    

Artėjančių šv. Kalėdų proga Tarptautinis Vilniaus oro uostas savo keleiviams siūlo dar vieną naują paslaugą - gruodžio 20 d., pirmadienį, oro uoste pašventintas ir atidarytas atnaujintas Maldos kambarys.
Čia pabūti ir pasimelsti gali visi skrydžių laukiantys keleiviai.

Maldos kambarys įrengtas riboto patekimo zonoje, į kurią patenka tik išvykstantys keleiviai. Į antrame aukšte, prie A1 laipinimo vartų, esantį Maldos kambarį veda nuorodos.Kviečiame į oro uosto kavinesPusryčiams, pietums ar popiečio kavai kviečiame apsilankyti Vilniaus oro uosto Šengeno zonos laukimo salėse esančiose kavinėse „Juta Jazz“ (prie A11 vartų), „Coffe Hill“ (prie A4 vartų) bei ne Šengeno zonos užkandinėje „Fast ‘n Fresh“ (prie A7 vartų).

Šiose kavinėse ir užkandinėse rasite įvairiausių rūšių gardžios kavos, arbatos, šaltų bei šiltų užkandžių. Mėgstantiems pasmaližiauti – didelis pyragaičių bei kitų skanėstų pasirinkimas.

Siūlome apsilankyti ir kavinėje „Alaus uostas“, esančioje Išvykimo salės antrajame aukšte. Šioje kavinėje galėsite paskanauti nacionalinių lietuviškų patiekalų, paragauti įvairių šalių alaus.


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)