Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškis Nr.3

6820110308130151.jpg

“Ryanair” tūps Vilniuje

Nuo gegužės 1 d. didžiausios Europoje žemų sąnaudų oro bendrovės “Ryanair” lėktuvai leisis ir Vilniaus oro uoste. Veiklos pradžioje “Ryanair” iš Vilniaus vykdys skrydžius 5 kryptimis - iš viso 19 reisų per savaitę.

  1. Vilnius-Londonas (Stanstedas) – 7 kartus per savaitę
  2. Vilnius-Roma (Ciampino) – 3 kartus per savaitę
  3. Vilnius-Milanas (Bergamo) – 3 kartus per savaitę
  4. Vilnius-Dublinas – 3 kartus per savaitę
  5. Vilnius-Žirona – 3 kartus per savaitę


Šiuo tvarkaraščiu “Ryanair” per metus perveš apie 280 tūkst. keleivių.


Keleivių kreivė kyla aukštyn

9320110307153650.JPG

Daugeliui oro linijų bendrovių, vykdančių reguliariuosius skrydžius į Vilniaus oro uostą, pirmieji šių metų mėnesiai buvo gana sėkmingi: keleivių skaičius į/iš Vilniaus oro uosto jų vykdomais maršrutais gerokai šoktelėjo. Maršrutu Vilnius-Kijevas per du šių metų mėnesius skrido net šešis kartus, o maršrutu Vilnius-Amsterdamas – du kartus daugiau keleivių, nei tuo pačiu laikotarpiu 2010 metais.

Reguliariaisiais skrydžiais vykstančių keleivių skaičius šių metų sausį ir vasarį, lyginant su praeitų metų pirmaisiais dviem mėnesiais, taip pat stipriai išaugo ir šiose skrydžių kryptyse (lentelė viršuje).

Kelionių organizatoriams metų pradžia tapo įtempta dėl kilusių neramumų populiarių poilsinių kelionių šalyse Tunise ir Egipte. Dėl to jie buvo priversti atšaukti suplanuotas keliones ir skrydžius, o tai reiškė keleivių skaičiaus mažėjimą.

Artėjant vasaros sezonui, Vilniuje startuos naujos kryptys, kurios populiarios šiuo metų laiku. Taip pat, stabilizuojantis padėčiai Artimuosiuose Rytuose, vasarą galima tikėtis stabilaus keleivių skaičiaus augimo.

Bendras pašto ir krovinių srautas šiemet Vilniaus oro uoste ir toliau sėkmingai augo, lyginant su pernai, jis išaugo 13% ir sudarė 865 tonas.
  


Vilniaus oro uostas pristato naujieną - „Privilegijų kortelę“

4320110308151810.JPG

Tarptautinis Vilniaus oro uostas savo draugams, verslo klientams ir partneriams pristato naujovę - „Privilegijų kortelę“ (Privilege Card), kuri užtikrins, kad kiekvienas apsilaikymas Vilniaus oro uoste taptų dar malonesnis.

Su šia kortele keleivis turės teisę naudotis greita keleivių patikros paslauga „Fast Track“, o sterilioje zonoje, į kurią patenka tik išvykstantys keleiviai, naudotis šios programos partnerių nuolaidomis kavinėse ir parduotuvėse.

Su šia kortele jos savininkas taip pat galės neribotai lankytis oro uosto Verslo klube. Ši kortelė taip pat suteikia 15% nuolaidą Vilniaus oro uosto Labai svarbių asmenų (LSA/VIP) salės paslaugoms bei tokią pat nuolaidą kitoms verslo paslaugoms oro uoste (trumpalaikiam biurui bei konferencijų ir susitikimų organizavimui).

„Privilegijų kortelę“ paprasta įsigyti užpildžius prašymo formą, kurią galima rasti Vilniaus oro uosto Verslo klube. Įsigijus kortelę, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus: kortelė parduodama tik asmenims, sulaukusiems 18 metų, ji galioja vienerius metus nuo jos išdavimo datos. “Privilegijų kortele” gali naudotis tik tas asmuo, kuriam ji išduota. Kortelė nėra išduodama juridiniams asmenims.

Pirmaisiais metais “Privilegijų kortelė” kainuos 350 Lt su PVM. Po metų pratęsiant jos galiojimo terminą, kaina sumažėja iki 300 Lt su PVM.

Kortelės teiraukitės Vilniaus oro uosto Verslo klube jau nuo kovo 14 d. Iškilus klausimams, kreipkitės el.paštu dayoffice@vno.lt arba tel. +370 5 273 9373.Apie Vilnių išsamiai – naujoje interneto svetainėje

8220110307154159.jpg    
Vilniaus oro uostas, siekdamas didinti aptarnaujamų keleivių srautą bei Vilniaus ir Lietuvos žinomumą užsienyje, kelia sparnus į turizmo rinką. Sukūrėme naują „Recharge in Vilnius“ programą, kurios priemonėmis skleisime kuo daugiau informacijos apie Vilnių įvairių šalių turizmo sektoriaus atstovams bei potencialiems turistams.

Informatyvus interneto puslapis, reklaminiai maketai, „kaičiosios“ nuorodos ir kita papildoma informacija padės garsinti Vilniaus vardą ir skatins užsienio turistus „pasikrauti Vilniuje“ pirkiniais, teatrais, koncertais, vakarėliais, patiekalais, lietuvišku alumi. Lankytinų vietų Lietuvoje ir Vilniuje - daugybė. Muziejų – taip pat, nuo KGB iki šiuolaikinio meno. Galime vardinti ir toliau, tačiau viską rasite svetainėje www.rechargeinvilnius.com arba Facebooke. Išbandykite mūsų renginių skiltį, nusipirkite bilietą į koncertą ar teatrą, užsisakykite lėktuvo bilietą ir pirmyn. „Recharge in Vilnius“ .Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)