Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškis Nr.2

10020110201160310.jpg

Išaugo Vilniaus oro uosto keleivių pasitenkinimas gaunamomis paslaugomis

Vilniaus oro uostas patinka daugeliui keliaujančių – jis patogus, mažas, jaukus, jame lengva orientuotis, čia greitas aptarnavimas bei paslaugus personalas, rodo 2010 m. metų gale rinkos analizės ir tyrimų grupės UAB RAIT atlikto keleivių tyrimo rezultatai.

Tyrimas parodė, kad kad keleiviai būtų linkę dažniau naudotis Vilniau oro uosto paslaugomis, jei būtų daugiau papildomų tiesioginių skydžių, pigesnių oro linijų. Keleiviai linkę išlaidauti Vilniaus oro uoste ir būtina jiems suteikti kuo daugiau galimybių maloniai praleisti laiką apsipirkinėjant, užkandžiaujant ar pramogaujant.

Pernai vidutiniškai vienas keleivis oro uoste išleido 48 Lt, užpernai - 31 Lt.


Nauji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus

„Estonian Air” toliau plečia veiklą Vilniaus oro uoste. Nuo gegužės 1 dienos “Estonian Air” keturis kartus per savaitę skraidys tarp Vilniaus ir Berlyno Tegelio oro uosto.

Skrydžiai vyks pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais “Boeing 737-500″ lėktuvu.

Tai penktoji tiesioginė kryptis, kuria “Estonian Air” skraidins iš Vilniaus oro uosto. Šiuo metu “Estonian Air” iš Vilniaus skraido į Amsterdamą, Stokholmą, Milaną ir Taliną.
   
6120110127144634.JPG


Keleivių statistika

Pateikiame Jums išvykstančiųjų keleivių 2010 m. 11 mėnesių statistiką, kurie skrido "transferu" iš Vilniaus oro uosto. Transferu, tai reiškia, kad galutinį kelionės tašką keleiviai pasiekė su vienu ar keliais persėdimais. Populiariausios galutinės kryptys pateiktos lentelėje žemiau.

Vilniaus oro uostas keleiviams netrukus arba nuo vasaros sezono pradžios pasiūlys ne vieną populiarią transfero kryptį iš Vilniaus tiesiogiai. Jau dabar vykdomi reguliarieji skrydžiai į Stokholmą, Amsterdamą, Briuselį.

Taip pat bus pradėti arba didinamas skrydžių skaičius į Romą, Milaną, Londoną, Barseloną. Todėl transferinių keleivių skaičius šiemet gerokai sumažės ir keleiviams bus patogiau pasiekti savo kelionės tikslą.

2020110128144956.jpg


Pernai Vilniaus oro uoste keleivių srautas stiebėsi 5 proc.

Praėję metai Vilniaus oro uostui buvo gana sėkmingi. Per sostinės oro uostą atvyko ir išvyko 1,373 mln. keleivių, t.y. 5% daugiau nei 2009 metais.

Skrydžių skaičius augo sparčiau - 16,4% . Per 2010 m. oro uoste buvo aptarnauti 26 102 skrydžiai. Bendras krovinių ir pašto srautas, lyginant su 2009 m., padidėjo net 22 % ir sudarė 5 292 tonas.

Populiariausios kryptys pernai buvo Ryga, Kopenhaga, Frankfurtas, Antalija, Dublinas, Londonas, Praha, Helsinkis, Varšuva.
  
1620110128132916.JPG


Vilniaus oro uostas – socialiniame tinkle

Vilniaus oro uostas socialinio tinklo "Facebook" profilyje „Skrendam iš Vilniaus“ jau turi beveik 5000 draugų! Tapkite ir Jūs vienu iš jų ir sužinokite įvairiais aviacijos naujienas, akcijas bilietams. Taip pat čia rengiame nemažai akcijų ir žaidimų, kuriuose galima laimėti Vilniaus oro uosto ir mūsų draugų prizų! Junkitės!Žaidimas šv.Valentino dienai

8820110127153356.jpg    
Artėjančios šv.Valentino dienos proga Jums pristatome mūsų draugų, oro bendrovės „Brussels Airlines“, žaidimą įsimylėjėliams:

Ar būsite ta pora, kuriuos meilė pakylėjo iki dangaus? Sakoma, kad meilė suteikia sparnus… Šią Valentino dieną susiraskite porą, dalyvaukite įsimylėjėliams skirtame mūsų padangių žaidime, surinkite daugiausia taškų ir išmėginkite sėkmę žaidime, kuriame galima laimėti romantišką savaitgalį Belgijoje.

Taigi, suskubkite rezervuoti bilietus internetu ... Ar esate pasiruošę skrydžiui? ŽaidimasAtgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)