Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškis Nr.5

6420110504111947.JPG

"Ryanair" startavo Vilniuje

Plėsdama savo veiklą Lietuvoje, Airijos oro bendrovė „Ryanair“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus oro uosto, pasiūlydama šešis naujus maršrutus į Dubliną, Londoną (Stanstedą), Milaną (Bergamo), Romą (Ciampino), Barseloną (Žironą) ir Brėmeną.

Gegužės 2 d. bendrovė iš Vilniaus startavo skrydžiu į Milaną, kurio keleiviai buvo vaišinami specialiai ta proga iškeptu tortu (nuotr.).

„Ryanair“ iš Vilniaus per metus skraidins iki 250 tūkst. keleivių ir sukurs 250 darbo vietų.


"Wizz Air" pirmojo veiklos mėnesio rezultatai

Nuo balandžio vidurio iš Vilniaus pradėjusi skraidyti Vengrijos „žemų kaštų“ oro bendrovė "Wizz Air" pirmąjį veiklos mėnesį pasiekė neblogų rezultatų.

Pirmosiomis veiklos savaitėmis pastebėta, kad populiariausia - Londono kryptis, antroje vietoje Roma, trečioje – Korkas. Bendrovė šiuo metu skrydžius vykdo 8 kryptimis (Londonas, Roma, Milanas, Stokholmas, Korkas, Eindhovenas, Donkasteris, Barselonas), 20 kartų per savaitę.


Populiariausi keleivių pasiekiami taškai iš Vilniaus 2010 m.

3920110504112718.jpg

Pateikiame trumpą statistiką apie populiariausias tiesiogines kryptis iš Vilniaus 2010 metais - kokios yra didžiausios rinkos, kurioms 2010-aisiais buvo paklausa iš Vilniaus oro uosto, t.y. keleivių srautai iš Vilniaus oro uosto į galutinius miestus.

Bet kuris garsus oro uostų vystymo arba civilinės aviacijos pasaulinį garsą turintis konsultantas po šiuo krypčių sąrašu brėžtų brūkšnį – tik šios kryptys yra ekonomiškai pagrįstos. Dar daugiau – pripažįstama, jog lengvai “išgyventi” gali tik kryptys, sugeneruojančios virš 30 tūkst. keleivių per metus. 20-30 tūkst. rinkos dydį turintys taškai gali būti jungiami sezoniniais skrydžiais arba tiesiogiai skrydžiai vykdomi, jeigu atstumas pakankamai trumpas.

Šioje lentelėje yra atsakymas, jog didžiausioje krizės duobėje 2009 m. šiomis kryptimis ir buvo vykdomi skrydžiai iš Vilniaus oro uosto, savo bloge skelbia Vilniaus oro uosto Komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus.

Bloge S. Bartkus plačiau pateikia 4 itin svarius argumentus bei jų analizę, kodėl Vilniaus oro uoste gali būti daugiau nei lentelėje pateiktų 17-a krypčių. Plačiau šia tema


“Olimpiečių ložėje” – nauja kavinė

5420110505102323.JPG
Bendrovė “Valgių puota” visus Vilniaus oro uosto keleivius, svečius ir darbuotojus nuo gegužės 10 dienos kviečia į naują kavinę “Olimpiečių ložėje”, oro uosto išvykimo salės antrajame aukšte.

“Maitinimo versle turime sukaupę nemažai patirties, gamindami dienos pietus, maistą šventėms, pokyliams, įvairių renginių organizavimui, parodoms ar jaukiam pasisėdėjimui kavinėje. Stengiamės, kad maisto gamybos paslauga būtų aukštos kokybės ir tiktų šios dienos vartotojui. Nuolat ieškome naujovių maisto gamyboje, o kartais randame kelią atgal į "močiutės virtuvės" receptų knygą”, - sako bendrovės direktorė Rima Žitkevičienė.

Naujos kavinės valgiaraštyje bus gausu natūralių produktų, daržovių, įvairių užkepėlių su paukštiena, žuvimis, vegetariško, dietinio maisto. Artėjant šiltajam sezonui, kavinė pasiūlys šviežiai spaustų sulčių, vaisių kokteilių, pudingų, naminių pyragų su gardžia kava. Čia bus pilstomas lietuviškas alus.


Konferencijų salės Tarptautiniame Vilniaus oro uoste

Siekdamas plėsti teikiamas paslaugas ir tapti dar patrauklesniu savo verslo klientams ir partneriams, Vilniaus oro uostas pradeda teikti konferencijų ir susitikimų organizavimo paslaugą, kuri yra populiari daugelyje didžiausių Europos oro uostų.
Esame paruošę skirtingo dydžio patalpas, pritaikytas skirtingiems poreikiams bei žmonių skaičiui:
  • Didžioji salė - talpinanti iki 25 žmonių.
  • Pasitarimų kambarys – komfortabiliai talpinantis 10-12 žmonių.
  • Jei laukiate klientų ar verslo partnerių, ar yra reikalinga vieta įsirengti trumpalaikį biurą ar vietą priėmimams, siūlome mažąjį biurą, talpinantį 4-6 žmones.


Keleivius iš Vilniaus oro uosto palydi garsusis Vilniaus angeliukas

4620110505103111.jpgIš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) išvykstantys keleiviai nuo šiol turi globėją. Oro uosto išvykimo salėje atidengta skulptoriaus Vaidoto Ramoškos sukurta balto angelo skulptūra.

Ši specialiai oro uosto erdvėms sukurta skulptūra vaizduoja ant lagamino sėdintį ir skrydžio laukiantį angeliuką.

Oro uosto angeliukas pratęsia žymiųjų Vilniaus angelų seriją, pasklidusią po Lietuvą ir užsienio šalis. Pirmasis V.Ramoškos sukurtas baltasis angelas Vilniuje nutūpė 2004-aisiais. Šiandien Lietuvos sostinėje ir įvairiausiuose Europos miestuose jų būtų galima suskaičiuoti jau daugiau nei 70. Už šių angelų sukūrimą skulptorius apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle.

Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)