Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškis Nr.4

virselis_2011-04.jpg

Vasaros sezoną Vilniuje – naujos kryptys ir oro bendrovės

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) kovo pabaigoje įsigaliojo naujas vasaros sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis. Vasaros sezoną Vilniaus oro uostas pasitinka naujomis kryptimis ir naujomis oro bendrovėmis, pradedančiomis darbą Vilniuje. Skaičiuojama, kad jos šiemet į Vilnių turėtų pritraukti apie pusę milijono keleivių.

Šį vasaros sezoną didžiausios naujienos Vilniaus oro uoste – darbą pradedančios dvi žemų kaštų bendrovės “Wizz Air” ir “Ryanair”. Pirmoji skrydžius į Londoną, Korką, Donkasterį, Eindhoveną, Milaną, Romą, Barseloną ir Stokholmą pradės nuo balandžio 17-osios. “Ryanair” – į Brėmeną, Dubliną, Žironą, Londoną (Stanstedą), Milaną ir Romą skraidys nuo gegužės 2 dienos.

Vilniaus oro uosto senbuvė “Estonian Air” dar papildė savo skrydžių žemėlapį ir skraidys ne tik į Taliną, Amsterdamą, Stokholmą (Arlanda), bet nuo gegužės 1 dienos - į Berlyną.

Vasaros sezoną iš Vilniaus ir į Vilnių 15 oro bendrovių reguliariai skraidins 25 kryptimis. Naujasis tvarkaraštis galios iki spalio 30 dienos.


Auga verslo klientų segmentas

VKskaiciai3.JPG

Vilniaus oro uoste Verslo klube šiemet sparčiai daugėja lankytojų. Per pirmuosius tris šių metų mėnesius Verslo klube apsilankė 6 141 keleivis, t.y. 20 % daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais. Ypač daugėja keleivių, turinčių „Priority Pass“, ,,Diners“ klubų bei turinčių lojalumo (dažnai skraidančių keleivių) korteles.

„Tokį verslo segmento keleivių augimą įtakoja tai, kad Vilniaus oro uoste atsidarė ar padažnėjo maršrutų, kurie linkę stimuliuoti papildomą verslo keleivių srautą. Tai Amsterdamo, Stokholmo, Miuncheno, Milano kryptys, padažnėję reisai į Fankfurtą“, - sako Vilniaus oro uosto Komercijos departamento vadovas Simonas Bartkus.

Šiemet Verslo klube, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, aptarnauta gerokai daugiau keleivių, skrendančių į Kopenhagą, Frankfurtą, Amsterdamą, Varšuvą, Briuselį, Rygą, Stokholmą ir kt.


Atidarytsa juvelyrikos ir suvenyrų centras

LTspauda.jpg

Mažmeninės prekybos tinklas „Lietuvos spauda“, plėsdama specializuotų prekybos vietų asortimentą, Vilniaus oro uoste atidarė dovanų centrą, kuris orientuotas tik į Lietuvoje pagamintus dirbinius ir suvenyrus.

„Suformavome asortimentą, kuris labiausiai atitiktų keliaujančių Lietuvos gyventojų ir užsienio svečių poreikius. Todėl naujajame dovanų centre pasiūlysime daug mūsų šalį reprezentuojančių rankų darbo suvenyrų, juvelyrikos dirbinių“, – teigia bendrovės „Lietuvos spauda“ generalinis direktorius Dainius Dauparas.

Jame pirkėjai gali rasti vienetinių papuošalų, keramikos, tekstilės ir lino dirbinių, medinių žaislų bei kitų mūsų šalyje pagamintų dovanų ir suvenyrų.

Naujasis dovanų centras įsikūrė Vilniaus oro uosto sterilioje zonoje, iš karto už keleivių patikros posto.

http://ekonomika.lt/naujiena/lietuvos-spauda-plecia-naujos-koncepcijos-prekybos-vietu-tinkla-6347.html


Nauji gėrimų automatai išvykstantiems

Vilniaus oro uoste įrengti 4 šaltų pieno kokteilių ir kavos pardavimo automatai. Juos oro uoste įrengė bendrovė „Pardavimo automatai“. Tai visiškai naujos technologijos pardavimo automatai, pagamintiis bendradarbiaujant UAB „Pardavimo automatai“ ir N&W Global Vending S.p.A. (Italija).

Pieno kokteilių ir kavos automatas įrengtas oro uosto išvykimo salėje bei trys automatai - sterilioje zonoje (prie A4 ir A11 įsodinimo vartų bei ne Šengeno zonoje, praėjus pasienio patikrą).


Nauji autobusų maršrutai į Vilniaus oro uostą

toks.JPG

Nuo balandžio 1 dienos bendrovė “Toks”, bendradarbiaudama su Vilniaus oro uostu, pradėjo tiesioginius pervežimus iš Palangos į Vilniaus oro uostą, užsukant į Klaipėdos ir Kauno autobusų stotis.

Bilieto kaina Vilnius–Klaipėda - 50 Lt, Vilnius–Palanga - 55 Lt. Papildoma 5% nuolaida yra taikoma perkant bilietus internetu www.iticket.lt. Išsamų tvarkaraštį bei kainoraštį galite rasti čia: http://www.iticket.lt

Maršrutas sujungtas su jau vykstančiu reisu iš Vilniaus į Palangą. Vykstant iš Vilniaus į pajūrį – autobusas startuoja iš Vilniaus autobusų stoties, važiuoja į oro uostą, įsodina keleivius ir tęsia kelionę į pajūrį. Vykstant iš pajūrio į Vilnių – autobusas startuoja iš pajūrio, atvykęs į Vilnių iš pradžių užsuka į oro uostą, išleidžia keleivius ir baigia kelionę Vilniaus autobusų stotyje.


„Brussels Airlines“ žaidimas

SPUSTELĖKITE - TAI JŪSŲ KELIAS Į BRIUSELĮ ir šią Motinos bei Tėvo dieną laimėkite nepaprastą prizą.

Jau įgriso pačių gaminti keramikos dirbiniai, karoliai iš makaronų ir kiti daiktai dulkėms kaupti? Laikas nustebinti save ar savo tėvus tikrai įsimintina dovana! Pasinaudokite proga dviems dienoms nuskristi į Briuselį apsipirkti arba dalyvauti lenktynėse. Norėdami pasinaudoti proga laimėti, spustelėkite„Jūsų kelias į Briuselį“. Dalyvaukite jau dabar!

Apsipirkimų mėgėjams
Atraskite Briuselio pirkinių rojų:

  • 500 € čekis, galiojantis „Mais il est où le soleil?“ parduotuvėse Belgijoje.
Daugiau informacijos rasite čia
  • Du „Brussels Airlines“ bilietai į Briuselį ir atgal
  • Dviejų nakvynių viešnagė dviviečiame kambaryje, kurią „Accor“ siūlo viename iš šių viešbučių:

„Mercure Brussels Center Louise“

„Ibis Brussels Ste Catherine“

„All Seasons Antwerpen Centrum“

Greičio mėgėjams
Sėskite už legendinio GT automobilio vairo vienoje iš puikiausių pasaulio lenktynių trasų – Spa Francorchamps trasoje. Šis karštas savaitgalis apima:


Apklausa

Ką perkate lankydamiesi Vilniaus oro uoste?

  • Kavą, arbatą

  • Gaiviuosius gėrimus

  • Alkoholinius gėrimus

  • Tabakos gaminius

  • Kvepalus, suvenyrus

  • Spaudą, knygas

Balsuokite mūsų svetainėje www.vno.lt


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)