Naujienlaiškio prenumerata

2013 10 28

Naujienlaiškis 2013-10

Vilniaus oro uosto Privilegijų kortelė – puiki verslo dovana

PK.jpg

Ieškote solidžios ir praktiškos dovanos keliauti mėgstantiems kolegoms, verslo partneriams ar šeimos nariams? Padovanokite jiems patogesnį ir malonesnį kelionės laukimą su Vilniaus oro uosto Privilegijų kortele.

Mūsų privilegijų kortelė jos turėtojui leidžia sutaupyti laiko naudojantis greitąja keleivių patikra (Fast Track), leidžia nemokamai ir neribotą laiką lankytis Vilniaus oro uosto Verslo klube, suteikia galimybę naudotis visomis TVOU Privilegijų kortelės partnerių nuolaidomis bei suteikia nuolaidas Labai svarbių asmenų salės ir oro uosto verslo paslaugoms. 

Daugiau apie tai, kaip įsigyti Vilniaus oro uosto Privilegijų kortelę skaitykite čia: http://www.vno.lt/lt/verslui/privilegiju-kortele/


Skrydžių naujienos

TelAviv_beach.jpg

Spalio 27 d. avialinijos „Wizz Air“ pradeda reguliariuosius skrydžius į Tel Avivą. Skrydžiai bus vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais, pirmasis „Wizz Air“ orlaivis į Izraelį iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto kils spalio 30 d., trečiadienį 16:45 val. Skrydžiai į niekada nemiegančiu vadinamą Izraelio miestą bus vykdomi „Airbus A320“ tipo orlaiviais.

Polet Airlines_1.JPG

Lapkričio 4 d. tiesioginius skrydžius į Sankt Peterburgą pradeda rusų aviakompanija „Polet Airlines“. Skrydžiai į antrąjį pagal dydį Rusijos miestą „SAAB 2000“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių, bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais. Orlaivis iš Sankt Peterburgo Pulkovo oro uosto pirmadieniais ir penktadieniais kils 9 val. 50 min., o Vilniuje leisis 10 val. 20 min. Iš Vilniaus orlaivis kils 11 val. 35 min. (skrydžių laikai nurodyti atitinkamai Vilniaus ir Sankt Peterburgo vietos laiku). Pusantros valandos trukmės skrydžio bilietas kainuos beveik tiek pat, kiek traukinio bilietas važiuojant kupė.

Aviakompanija „air Baltic“ skelbia naujas paslaugas skrydžio metu. Nuo šio rudens kompanijos keleiviai turi galimybę iš anksto pasirinkti skrydžio metu patiekiamus valgius. Nauja maisto užsakymo sistema klientai gali pasinaudoti užsisakę vietą lėktuve. Individualų skrydžio meniu keleiviai gali užsisakyti įmonės internetiniame puslapyje iš karto įsigiję skrydžio bilietą arba kitu metu, tačiau ne vėliau kaip 48 valandos iki skrydžio. Daugiau informacijos apie naująją paslaugą: http://www.airbaltic.com/lt/index skyrelyje Paslaugos.

Aviakompanija „Air Lituanica“ primena, jog laikas planuoti žiemos šventes. Bilietai į nuo gruodžio 20 d. iki sausio 4 d. bendradarbiaujant su užsakomųjų skrydžių bendrove „Small Planet Airlines“ vykdomus skrydžius į Londoną ir Dubliną iš Vilniaus bei Palangos oro uostų sparčiai tirpsta!

Oro uoste

Spalio rekordas: drauge su spalio mėnesiu ir rudeniu Vilniaus oro uostą pasiekė rekordai. Spalio pirmąją TVOU peržengė dviejų milijonų aptarnautų keleivių skaičių. Orlaivis, kuris Vilniaus oro uostui atskraidino dumilijoninę keleivę, sostinės oro uoste leidosi 16:30 val., aviakompanijos „Wizz Air“ reisu iš Eindhoveno. Simboliška ir dvigubai džiugu, jog ši keliautoja tapo ir milijonine „Wizz Air“ į Lietuvą atgabenta keleive.

Skaityti daugiau: http://www.vno.lt/lt/apie-mus/statistika/

Vilniaus oro uosto taksi naujienos: spalį Vilniaus oro uosto taksi linijoje rikiuojasi jau 46 taksi automobiliai. Nuo pirmųjų naujosios taksi tvarkos įvedimo mėnesių oro uoste sąžiningas ir kokybiškas taksi paslaugas teikiančių vežėjų gretos išaugo daugiau negu dvigubai. Raginame keleivius naudotis oro uosto taksi ir nepamiršti išsakyti savo nuomonę apie šią paslaugą oro uosto tinklapyje.

Taksi paslaugas teikiančias įmones ir individualius asmenis kviečiame prisijungti prie mūsų. Daugiau informacijos apie paslaugų teikimo sąlygas ir tvarką rasite šioje nuorodoje: http://www.vno.lt/lt/verslui/oro-uosto-taksi/

2013-08-terminal.jpg
VNO naujienlaiskiui 2013 10.jpg

AVIS automobilių nuomos ir lizingo naujienos!

Planuojate savo kelionę ar galvojate įsigyti naują automobilį?

Apsilankykite nuolat atnaujinamoje internetinėje svetainėje www.avis.lt ir nepraleiskite galimybės pasinaudoti jums aktualiais AVIS pasiūlymais!

Daugiau informacijos (linkas www.avis.lt )


Atgal į sąrašą


Pranešimo tekstas*
Boto apsauga nuo nepageidaujamo pašto (CAPTCHA)