Leisti

Išskirtinio visuomenės ir net tarptautinės žiniasklaidos dėmesio sulaukiantis bei iki gegužės pabaigos Vilniaus oro uoste vykstantis festivalio „Kino pavasaris“ organizuojamas seansų ciklas „Aerokinas“ vakar perkopė dešimties tūkstančių čia apsilankiusių žiūrovų ribą. Vilniaus oro uosto perone burtų keliu išrinktas laimingasis žiūrovas buvo apdovanotas „Aerokino“ VIP bilietu.

 

„Aerokino“ organizatoriai vakar vienam lankytojui padovanojo nepamirštamą staigmeną. Filmo „Kristaus kūnas“ seanso metu laimingajam buvo įteiktas specialus bilietas, su kuriuo bus galima nemokamai lankytis visuose iki gegužės pabaigos vykstančiuose „Aerokino“ seansuose.

 

Pasak „Kino pavasario“ vykdomosios direktorės Agnestos Filatovės, pradėjus organizuoti „Aerokiną“ buvo išsikelti tikslai – padaryti viską ne tik maksimaliai kokybiškai, bet ir sukurti šiltą, apsauginių kaukių neužgožiamų šypsenų kupiną atmosferą.

 

„Žmonės vertina gautą patirtį ir išsivežamas teigiamas emocijas. 10 tūkstančių žiūrovų – labai daug, esame visiems labai dėkingi, kurie mus aplanko, pamojuoja, nusišypso atgal. Juk šiemet, perkėlę festivalį į virtualiąją erdvę, taip pasiilgome tiesioginio ryšio su savo žiūrovais“, – rezultatais džiaugiasi A. Filatovė.

 

Žinia apie pirmą kartą istorijoje tokioje erdvėje – greta lėktuvų pakilimo ir nusileidimo takų – vykstantį autokiną  jau spėjo apskrieti pasaulio žiniasklaidą. Pastaruoju metu „Aerokinas“ priešaky su Vilniaus oro uostu buvo linksniuojamas „The New York Times“, „BBC radio“ „Euronews“ ir kitų tarptautinių žiniasklaidos priemonių. Išskirtinumo šiam reiškiniui suteikia ne tik lokacija, bet ir įspūdingas, kone penkiaaukščio pastato aukštį atitinkantis, ekranas. Tokio dydžio ir vaizdo kokybės ekranas visose Baltijos šalyse naudojamas pirmąsyk.


„Didelis „Aerokino“ populiarumas pirmiausia liudija, jog žmonės pasiilgę atvirų renginių ir pramogų. Matome, kad aviacijos romantika miestiečius itin traukia bei kiekvienam čia besilankančiam sukuria išskirtinę patirtį. Tikimės, kad šią originalią iniciatyvą galėsime pratęsti ir ateityje, o ilgainiui tai taps nauja aviacijos tradicija“, - sako Vilniaus oro uosto vadovas Dainius Čiuplys.

 

„Aerokino“ repertuaras bus rodomas iki gegužės pabaigos. Šią savaitę renginys kviečia keliauti į Šiaurės Ameriką. Bus rodomi Amerikos nepriklausomo kino meistrų Jimo Jarmuscho drama „Patersonas“ ir Harmony Corine’o komedija „Pajūrio šlaistūnas“. Savaitgalis bus skirtas daug gerbėjų Lietuvoje turinčio kanadiečio Xavier Dolano kūrybai. Šeštadienį bus galima išvysti net tris jo filmus: hitu tapusį „Mamytė“, Kanuose apdovanotą „Tai tik pasaulio pabaiga“ ir naujausią režisieriaus filmą „Matijas ir Maksimas“, kurio seansas bus kartojamas ir sekmadienio vakarą. Mažuosius žiūrovus kvies filmai šeimai – dar nerodytas didžiuosiuose ekranuose filmas „Nepaprasta Remio kelionė“ ir legendinės istorijos „Mažasis princas“ animacinė ekranizacija.

 

Primenama, kad automobilių skaičius į kiekvieną seansą yra ribotas.

Daugiau informacijos apie „Aerokiną“ galite sužinoti čia.

 

Apie Lietuvos oro uostus

 

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 05 29 d. 16:48

Susijusios naujienos

Kaip sėkmingai gabenti dovanas lėktuvu: šventiškos nuotaikos neturėtų užgožti aviacijos saugumo reikalavimų
Plačiau
2022 m. pasitinkame su šortais: kuriomis šiltomis kryptimis Naujiems metams nuskristi iš Lietuvos?
Plačiau
Įspūdingiausi kalėdiniai miesteliai Europoje: kokias šventines muges aplankyti?
Plačiau
Vilniaus oro uoste fiksuojami rekordiniai plataus fiuzeliažo orlaivių skaičiai – po aerodromo rekonstrukcijos srautai augs
Plačiau
Atgal
X