Leisti
Automobilių stovėjimas


Paieškoje paspaudus mygtuką „Užsakyti“, Jūs būsite nukreipti į „Unipark“ interneto svetainę.

„Unipark“, kaip duomenų valdytoja, yra atsakinga už Jūsų „Unipark“ interneto svetainėje pateiktų asmens duomenų tvarkymą.

 

Vilniaus oro uoste siūlome galimybę rinktis iš penkių stovėjimo aikštelių, valdomų valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

Naujoji daugiaaukštė ilgalaikio stovėjimo aikštelė P4 skirta tiems, kurie išvyksta ilgesniam laikotarpiui ir nori palikti savo automobilį erdvioje, virš 700 automobilių stovėjimo vietų turinčioje dengtoje aikštelėje. Automatinė palydos sistema padės lengvai rasti artimiausią laisvą stovėjimo vietą. Stovėjimo aikštelė nutolusi nuo oro uosto apie 70 metrų.

Trumpalaikio stovėjimo aikštelės (P2, P3, PC), esančios arčiau terminalo, skirtos svečiams pasitikti ar išlydėti. Patogi infrastuktūra leis nesunkiai pasiekti išvykimo ar atvykimo terminalus.

Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų patogumui centrinėje aikštelėje (PC), esančioje šalia atvykimo terminalo, vieną kartą per 3 valandas automobilio stovėjimo paslauga pirmąsias 15 minučių teikiama nemokamai.

Jei karantino metu automobilį teko palikti Vilniaus oro uosto „UniPark“ automobilių stovėjimo aikštelėse, prašome kreiptis į info@unipark.lt, skubos atvejais - į aptarnavimo centrą numeriu +370 700 77877.

Dėl situacijos su viruso COVID- 19 išplitimu pasaulyje, Vilniaus oro uosto administracija ir stovėjimo aikštelių valdytojas „Unipark“ suteikia leidimą pakeisti automobilių parkavimo rezervacijos laiką į vėlesnį arba grąžinti pinigus už užsakytą ilgalaikį stovėjimą Vilniaus ilgalaikio stovėjimo aikštelėse tais atvejais, kai atšaukiami skrydžiai arba nutariama nevykti į užsienio šalis.

Tokiu atveju pageidaujančių padaryti pakeitimą arba pinigų grąžinimą maloniai prašome kreiptis elektroniniu paštu info@unipark.lt, nurodant rezervacijos duomenis: vardą, pavardę, sąskaitos numerį, banko kodą, ir atsiunčiant planuotos kelionės dokumentą: bilietų užsakymą, atšaukimą. Kompensacijos išmokamos 10 d.d. laikotarpyje. Dėkojame už Jūsų supratingumą.

[[#ex]]

Ilgalaikis automobilių stovėjimas verslui

Jei dažnai turite reikalų Vilniaus oro uoste ar Jūsų įmonė įsikūrusi oro uosto teritorijoje, siūlome jums pasinaudoti ilgalaikio automobilio stovėjimo oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje paslauga.

Į Jūsų biurą atvykstantys klientai ar partneriai įvertins galimybę pastatyti automobilį Jūsų įmonės klientams rezervuotoje vietoje.

Automobilio stovėjimo vieta netoli biuro bus puiki motyvuojanti priemonė ir Jūsų vertinamam darbuotojui.

Transporto priemonių stovėjimo aikštelių taisyklės ir kainodara

Dėl automobilių stovėjimo aikštelių Vilniaus oro uoste kreipkitės:

Agnė Mažuknaitė  
Pardavimo vadovė 
Tel: +370 696 85350 
El.paštas a.mazuknaite@vno.lt
 

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 06 13 d. 18:25
Atgal
X